Māmiņdienas koncerts Naujenes pamatskolā

Izglītība

Mammu, saki, ko tu vēlies
Un es piepildīšu to
Es jau zinu, ka tu teiksi
Ka tev nevajag neko

Jā, bet man vienalga gribas
Kaut kā pateikt tev paldies
Tāpēc apsolos būt laimīgs
Tad, kad būšu paaudzies.

                     /G.Račs/

10. maijā Naujenes pamatskolas  māmiņas, vecmāmiņas un krustmātes tika aicinātas uz Māmiņu dienas koncertu ”Svētku kliņģeris māmiņai”.

Šajā dienā skola bija īpaši uzposta, jo gaidījām ciemos pašus svarīgākos, pašus mīļākos viesus  - māmiņas. Priecājamies un lepojamies, ka skolā strādā pedagogi – Inna KRALIKA, Zinaīda PAULIŅA, Ilze OZOLA, Inga ZEILE, kas ar lielu sirds mīlestību un atbildību spēj uzburt brīnumu ar mūzikas, dejas un vārdu palīdzību. Šis brīnums koncerta laikā bija pārņēmis visus skatītājus.

Gan dzejoļu un prozas rindās, kuras runāja pasākuma vadītāji Katarina VAIKULE un Alekseja JAGODKA, 2.kl. teātra pulciņa skolēni , gan arī 1. un 3. klases mazo mūziķu, vokālo ansambļu “Ķipariņi” un “Spurgaliņas”, vokāli instrumentālā ansambļa un 1. – 5.kl. kora dziedātāju dziesmās skanēja pateicības vārdi par māmiņas lielo mīlestību, rūpēm, gādību un atbildību.

Savukārt radošās darbnīcas, kuru organizēja skolas 500. Mazpulks (vad. Zinaīda PAULIŅA) un folkloras kopa “Mazā Rūžeņa” vad. Inga ZEILE), laikā skolēni ar mīlestību gatavoja mammām interesantus pārsteigumus – pavasara veselības pušķi un pavasara relaksējošo skrubi.

Priecājamies, ka tik daudz māmiņu atnāca noskatīties savu lolojumu priekšnesumus. Esam pārliecināti, ka māmiņas lepojas ar saviem bērniem un bija priecīgas ierasties skolā, lai redzētu savu bērnu sarūpēto koncertu un satikt skolotājus. Maziem kopā būšanas mirkļiem ir liela nozīme!

Gribam visām māmiņām novēlēt, lai svētki nekad nebeidzas ne dzīvē un ne dvēselē! Lai sejas nogurst tikai no smaidiem un rokas no ziedu pušķiem. Lai ģimenēs vienmēr valda labklājība, mīlestība un laime!

Alita Kokina, Naujenes pamatskolas skolotāja

Sirsnīgi sveicam Mātes dienā!