Maļinovas saimnieces dalījās ar pankūku receptēm

Pagastu un pilsētu ziņas

Daudzas ģimenes iecienījušas pankūkas ikdienas un svētku maltītēs. Gaidot pavasari un lielo pankūku ēšanas dienu, Maļinovas pagasta saieta namā pulcējās pankūku cepšanas, kā arī ēšanas, cienītāji. Katra saimniece atnesa līdzi pēc savas īpašas receptes ceptās pankūkas. Uz galda tika pasniegtas plānās pankūkas ar sēnēm un ikriem, sulīgas rauga pankūkas ar rozīnēm un āboliem, saldās pankūkas ar iebiezinātu pienu un ievārījumu. Demonstrējot pankūku cepšanas meistarību, uz vietas tika ceptas sīpolu pankūkas.

Siltā un draudzīgā atmosfērā pie tējas tases, saimnieces dalījās ar gardākajām receptēm, sarunājas par dzīvi un pat uzdziedāja dažas dziesmas. Visi darbnīcas dalībnieki secināja, ka gardu pankūku noslēpums ir mīlestība, labs garastāvoklis un vēlme radīt prieku saviem tuvajiem cilvēkiem.

Padalīsimies ar sīpolu pankūku recepti:

2 lielas sīpolu galviņas smalki sagriež, liek bļodā, kur pievieno 2 olas, 2 ēd. karotes majonēzes, 2 tējk. cepamā pulvera un 3 ēd.k. miltu. Pievieno sāli un garšvielas pēc garšas. Cep ar mīlestību!

Jeļena Vasiļjeva,
Maļinovas saieta nama vadītāja 

Silavišķos notiks pasākums "Pavadīsim ziemu!"