Maļinovas pagasts svinēja svētkus

AKTUĀLI

4. augustā, sestdien, Maļinovas pagasta iedzīvotāji varēja atpūsties no ikdienas darbiem un kopīgi atzīmēt pagasta svētkus. Lielākā aktivitāte sākās no plkst. 14.00, kad bērniem bija uzstādītas piepūšamās atrakcijas traktora formā ar piekabi. Bērnu smiekli un jautrība nepārtraukti valdīja līdz pat svētku koncertam.

Brīvprātīgā Anna Vasiļjeva piedāvāja radošo darbnīcu bērniem un jauniešiem, kurā katrs varēja sev izgatavot grāmatzīmi. Svētku koncerta atklāšanā klātesošos uzrunāja Maļinovas pagasta pārvaldes vadītājs Arkādijs Karņickis, kā arī Maļinovas Svēta pravieša Elijas draudzes pārziņa p.i. priesteris Aleksandrs Jukimovičs, novēlot kārtīgi atpūsties. Krāšņus priekšnesumus vakara koncertā sniedza pašmāju dziedošie kolektīvi – bērnu vokālais ansamblis “Avenes” un vokālā interešu grupa “Ivuški”, kā arī ciemiņu dejojošie un dziedošie kolektīvi.

Svētku vakaru izgaismoja varens ugunskurs, kurš ar savām liesmām sasildīja tos, kuri, neskatoties uz lietu, turpināja ballēt līdz pat rītausmai.

Paldies par pasākuma atbalstu Daugavpils novada domei un Maļinovas pagasta pārvaldei!

Paldies pagasta radošajiem kolektīviem un tās vadītājiem, pagasta radošajiem cilvēkiem un nevienaldzīgajiem iedzīvotājiem par to, ka, pateicoties viņiem, tapa svētku pasākums!

Radošo prasmju darbnīca Maļinovā