Maļinovas pagasta svētki varavīksnes krāsās

AKTUĀLI

Maļinovas pagasta svētki ir svētki visiem iedzīvotājiem, kas dzīvo vai kādreiz ir dzīvojuši šajā pagastā. Arī šogad maļinovieši ar nepacietību gaidīja šo dienu un svētki tika nosvinēti godam. Pēcpusdienā ciematu pieskandināja bērnu balsis un smiekli, mazuļi izklaidējās piepūšamajās atrakcijās, pusaudžiem īpašu prieku atnesa ūdensbumbas atrakcija. Svētku noskaņu papildināja iespēja vizināties uz zirgiem. Visas dienas garumā svētku apmeklētājiem bija iespēja iegādāties saldus, svaigi ceptus pīrādziņus. Vakarpusē pagasta iedzīvotājus un viesus gaidīja svētku koncerts  ”Zem varavīksnes tilta”. Klātesošos sveica Maļinovas pagasta pārvaldes vadītājs Arkādijs Karņickis. Skatītāji silti uzņēma visus vietējos pašdarbības kolektīvus, kā arī priekšnesumus, ko sagatavoja viesi – Špoģu vidusskolas bērnu tautas deju kolektīvs, vokāliste Olga Laksa, akordeonists Jānis Grivdāns un  Zumba Fitness Deju kolektīvs no Daugavpils.  Svētku koncertu noslēdza krāsaini dūmi varavīksnes krāsās. Vietējās saimnieces visus klātesošos uzcienāja ar garšīgu zupu „ Varavīksnes krāsās”, pēc tam svētku dalībnieki varēja dejot zaļumballē dzīvās mūzikas pavadījumā. Īpašu rozīnīti šim pasākumam piešķīra ūdens laternas, kas izgaismoja dīķi pie saieta nama un īpašais pārsteigums – svētku salūts. Paldies visiem dalībniekiem, pasākuma apmeklētājiem, Maļinovas pagasta pārvaldei un Daugavpils novada domei par skaistajiem svētkiem Maļinovā. FOTOGALERIJA Informāciju sagatavoja:  Jeļena Vasiļjeva Maļinovas pagasta saieta nama vadītāja  

Preses konference