Maļinovas pagastā ielīgoja ar koncertu un lielo pagasta ugunskuru

AKTUĀLI

Pirms Līgo svētkiem un Jāņiem, 22. jūnija vakarā, Maļinovas pagastā notika ielīgošanas pasākums, kurā piedalījās pagasta saieta nama amatiermākslas kolektīvi. Īpaši skatītājus sajūsmināja vieskolektīvu no Daugavpils mākslinieciskie priekšnesumi.

Pasākuma laikā tradicionāli, ar ozollapu vainagu, tika godināti uz pasākumu atnākušie Jāņi un Līgas, kā arī visiem apmeklētājiem bija iespēja piedalīties svētku konkursos un sagaidīt Līgo dienas rītu pie lielā pagasta ugunskura, kā arī kārtīgi izdancoties zaļumballē dzīvas mūzikas pavadījumā.

Maļinovas pagasta pārvalde pateicas pašdarbības kolektīvu dalībniekiem un to vadītājām par ieguldīto darbu pasākuma organizēšanā.

Informāciju sagatavoja:
saieta nama vadītāja Jeļena Vasiļjeva

Kulinārā mantojuma telpā tapa Annas Rubines sietie sieri