Maļinovas pagasta iedzīvotāji tikās rudens ražas svētkos

AKTUĀLI

2. oktobrī, diezgan aukstā rudens rītā, Maļinovas pagasta iedzīvotājus aicināja uz Miķeļdienai veltītu pasākumu "Rudens ražas svētki". Jau no rīta bērni pie saieta nama izveidoja kompozīcijas - citi taurenīti, citi ezīti ar ābolu vai sēnīti. Turklāt saieta nama telpā apskatei tika izstādītas arī jaukas rudens kompozīcijas, kuras bērni un pusaudži gatavoja, apmeklējot, radošo darbnīcu "Rudens dabas dāvanas".

Īsta svētku rosība sākās tieši pēcpusdienā, tad vispirms pastāstījām, kas ir Miķeļdiena un ieskandinājām rudens saulgriežus ar rotaļām, mīklu minēšanu un jautrām aktivitātēm. Pēc tam visi  devāmies pie ugunskura, lai nogaršotu svētku zupu "Dārzeņu asorti".

Vislielākais prieks ir iespēja šo pēcpusdienu lietderīgi pavadīt kopā ar savām ģimenēm un draugu lokā.

Informāciju sagatavoja:
Maļinovas pagasta pārvaldes
Saieta nama vadītāja Jeļena Vasiļjeva

Apvienotās finanšu komitejas sēde