Maļinovā gatavoja kartupeļu pankūkas

AKTUĀLI

21. februārī, ziemīgi jaukā pēcpusdienā, Maļinovas pagasta saieta nama telpas piepildīja garšīgas smaržas. Radošās darbnīcas „Gastronomiskā Latvijas karte” ietvaros visiem interesentiem bija iespēja apliecināt ne tikai savas kulinārijas prasmes pankūku cepšanā, bet arī novērot un uzzināt, kā var pagatavot „Buļbu bliņas”- ļoti gardas kartupeļu pankūkas ar rūgušpienu latgaliešu gaumē.

Darba procesā pasākuma dalībnieki tika iepazīstināti ar kartupeļu pankūku „Buļbu bliņas” gatavošanas procesu  un, protams, tika aicināti pagaršot pagatavotu ēdienu.

Vēlāk, jau pie galda sarunu gaitā, apspriežot Latvijas virtuves īpatnības un dažādību, kā arī katras saimnieces pieredzi pankūku gatavošanā, visi nonāca pie atziņas, ka esam vienoti dažādībā. Un kā spilgtākais piemērs jāmin, ka ikvienam garšo pankūkas, bet katram ir sava labākā recepte.

Īpašs paldies gribētos teikt tiem pagasta iedzīvotājiem, kas veltīja laiku, lai atnāktu uz pasākumu, uzcepa savas īpašas kartupeļu pankūkas, un kā vienmēr apliecināja savu radošumu un atbildības sajūtu.

Naujenes MMS audzēkņu panākumi Baltkrievijā