Maijā mācību poligonā “Meža Mackeviči” intensīvi turpinās zemessargu apmācība

AKTUĀLI

No 1.  līdz 31. maijam, Daugavpils novada Vaboles pagasta mācību poligonā “Meža Mackeviči” notiks Zemessardzes militārās mācības. Mācību mērķis ir pilnveidot zemessargu zināšanas un iemaņas darbā ar dažāda veida ieroču sistēmām.

Militārais apmācību process Zemessardzes 3. Latgales brigādes vienībās turpinās saskaņā ar valstī noteiktajiem Covid-19 izplatības ierobežošanai noteiktajiem drošības pasākumiem. Mācību laikā tiks ievērotas Slimību profilakses un kontroles centra noteiktās preventīvās un pretepidēmiskās instrukcijas.

Iedzīvotāju ievērībai!

Mācību laikā pārvietosies militārā tehnika, bruņoti karavīri un zemessargi, tiks izmantota mācību un kaujas munīcija, kā arī kaujas imitācijas līdzekļi. Kaujas munīcija tiek izmantota tikai poligonā tam īpaši paredzētās vietās. Poligona apkārtnē iespējami pārvietošanās ierobežojumi un būs izvietots drošības apķēdējums.

Mācību poligona “Meža Mackeviči” teritorijā ir aizliegts aiztikt jebkādu munīciju, tās sastāvdaļas, vai citus aizdomīgus priekšmetus. Atrodot tos, apzīmējiet priekšmetu atrašanās vietu un nekavējoties ziņojiet poligona administrācijai, zvanot uz tālruņa numuru 27883109.

Bruņotie spēki aicina ar izpratni izturēties pret iespējamiem pārvietošanās īslaicīgiem apgrūtinājumiem, kas var rasties apmācību laikā.

Iedzīvotāji tiek aicināti neuztraukties, redzot arī karavīru un zemessargu pārvietošanos ārpus militārajiem poligoniem un vienību izvietojumiem, tehnikas un cita veida aprīkojuma izvēršanu un pozīciju ieņemšanu dažādās Latvijas vietās.

Zemessardzes 3. Latgales brigādes
Informācijas daļa
Tālrunis: 26192444
E-pasts: evita.kozule@mil.lv

Pasākumi Daugavpils novadā. 23.-30. aprīlis