LTRK aicina apmeklēt “Uzņēmēju dienas Latgalē 2018”

AKTUĀLI

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK), kā arī Rēzeknes pilsēta aicina apmeklēt “Uzņēmēju dienas Latgalē 2018”, kas notiks 21.septembrī no 10.00 līdz 18.00 un 22.septembrī no 10.00 līdz 17.00 Latgales vēstniecībā “GORS”, Rēzeknē, Pils ielā 4.

Šogad pasākums “Uzņēmēju dienas Latgalē” norisināsies jau ceturto reizi, un ar katru gadu izstāde kļūst daudzveidīgāka un saturiski bagātāka, pulcējot lielu skaitu dažādu nozaru uzņēmējus, kas iepazīstina apmeklētājus ar jaunākajiem sasniegumiem savā jomā. “Uzņēmēju dienu Latgalē” ietvaros notiks izstāde, biznesa forums, politisko partiju debates Latgalē, tīklošanās meistarklase, amatnieku un mājražotāju gadatirgus un kultūras programma.

Izstādē apmeklētāji varēs iepazīties ar uzņēmēju piedāvājumiem no Latgales un visas Latvijas. Kā ierasts, ar saviem interesantākajiem ražotājiem un pakalpojumu sniedzējiem piedalīsies vairāki Latgales novadi, kuru stendos būs atrodama informācija par iespējām, ko sniedz novadi to iedzīvotājiem un viesiem, rodamas idejas par tepat Latvijā esošām tūrisma un apskates vietām, iespēja apskatīt un nobaudīt novadiem raksturīgo mājražotāju produkciju, kā arī uzzināt par novados strādājošiem lieliem un veiksmīgiem uzņēmumiem.

Īpaši aicinām apmeklētājus, kam aktuāls nodarbinātības jautājums. Par iespējām vietējā darba tirgū informēs SIA “CV-Online Latvia” un Nodarbinātības valsts aģentūra, sniedzot konsultācijas par vairākiem simtiem vakanču turpat Rēzeknē un Latgales reģionā. Ikviens apmeklētājs izstādē varēs iepazīties arī ar reģiona uzņēmumiem – darba devējiem, kas piedāvā gan pastāvīgas darbavietas, gan prakses iespējas skolēniem un studentiem. Līdztekus darba devējiem savu mācību programmu piedāvājumu rādīs reģiona mācību iestādes: gan augstākās izglītības, gan vidēji – profesionālās mācību iestādes.

“Uzņēmēju dienu Latgalē 2018” ietvaros 21. aprīlī no plkst. 12.00 norisināsies biznesa forums par Latgales reģiona attīstības iespējām, biznesa vidi, efektivitāti un konkurētspēju, kā arī LTRK organizētās priekšvēlēšanu debates Latgales reģionā. Īpaši akcentētas būs tādas tēmas kā biznesa vide, demogrāfija, izglītība un darbaspēka trūkums. Uzņēmējiem būs iespēja piedalīties tīklošanās spēlē “Spidernet”, kas attīsta prasmi īsi un kodolīgi iepazīstināt ar sevi, savu produktu un uzņēmumu.

Savukārt 22. septembrī visus apmeklētājus priecēs krāšņa kultūras programma, dažādi konkursi un loterijas, degustācijas un citas aktivitātes. Pie koncertzāles būs iespēja baudīt un iegādāties Latgalei raksturīgos gardumus mājražotāju un amatnieku gadatirgū.

Uz tikšanos “Uzņēmēju dienas Latgalē 2018”!

Izglītības iestāžu vadītāji pārrunāja jaunā mācību gada aktualitātes