Līksnā notika jaunatnes sadraudzības vakars “Tradīciju vakars”

AKTUĀLI

28. novembrī Līksnas Kultūras namā notika Vaboles jauniešu attīstības centra rīkots Augšdaugavas novada jaunatnes sadraudzības vakars “Tradīciju vakars”.

“Tradīciju vakara” mērķis ir veicināt novada jauniešus lietderīgi pavadīt laiku, attīstīt komunikācijas un organizatoriskas prasmes. Mudināt jauniešus patstāvīgi darboties, izpausties radoši un iepazīt valstu tradīcijas organizējot savu  priekšnesumu saturu.

Katrs jauniešu attīstības centrs izlozēja vienu valsti, kuras tematikā viņiem bija jāiejūtas visa vakara garumā un jāiepazīstina ar tās kultūru, tradīcijām. Kalkūnes attīstības centra jaunieši ieradās gruzīņu tēlā, parādot krāšņus tērpus un tradicionālo deju. Višķu attīstības centra jaunieši ieradās no Francijas nodemonstrējot modes skati, parādot populārākos Francijas zīmolus, kā arī izpildīja muzikālu priekšnesumu franču valodā. Savukārt Demenes jaunieši ieradās no Vācijas, parādot tradicionālo vācu rotaļu. Jauniešiem bija interesanti redzēt katras valsts sagatavoto priekšnesumu un uzzināt vairāk par katras valsts tradīcijām.

Paldies Līksnas, Kalupes, Vaboles, Višķu, Kalkūnes, Sventes un Demenes pagastu jauniešiem, jaunatnes lietu speciālistiem un jaunatnes nodaļas vadītājai Olesjai Ņikitinai, ka apmeklējāt sadraudzības vakaru un ļāvāties tradīciju virpulim caur dažādām valstīm! Īpašu paldies izsakām Vaboles jauniešu attīstības centra jauniešiem par pasākuma organizēšanu un Līksnas pagasta pārvaldei par sadarbību!

Līga Vaidere, Jaunatnes lietu speciāliste

Berķenelē notiks vakarēšana