Lielo talku arī šogad plāno “solo” režīmā

AKTUĀLI

Lai rūpētos par Latviju – tās tīrību un ilgtspējību, jau četrpadsmito gadu pēc kārtas norisināsies Lielā Talka. Šogad, kā ierasts, tā notiks pēdējā aprīļa sestdienā. Ņemot vērā apstākļus, šogad Lielās Talkas vadmotīvs ir: “Par zaļu Latviju – katrs atsevišķi, bet visi kopā!”. Mēs aicinām ikvienu Latvijas iedzīvotāju nepalikt malā un 24.aprīlī doties talkot vai nu vienatnē vai ar savu ģimeni. Iepriekš bija ierasts, ka talkas notiks kolektīvi, bet nemainīsim savus ieradumus un nemainīsimies savā zaļajā domāšanā, jo talkojot arī vienatnē varam panākt mūsu kopīgo mērķi – tīru un zaļu Latviju nākamajām paaudzēm!

Visi “solo” talkotāji jeb cilvēki, kuri plāno doties dabā un sakopt savu apkārtni individuāli, savu talkošanas vietu var atzīmēt Lielās talkas mājaslapā, solotalku kartē https://talkas.lv/liela-talka/solo-talkas/. Ja dodaties talkot divatā, “ģimenes talkā” (no vienas mājsaimes) vai citā formā atbilstoši tābrīža ierobežojumiem, savu talkošanas vietu varat atzīmēt Lielas talkas kartē https://talkas.lv/liela-talka/pieteikt-talku/, sākot ar šī gada 24. martu – mēnesi pirms Lielās talkas.

Latvija ir vienīgā valsts pasaulē, kurā sabiedriska kustība, kuras mērķis ir rūpēties par vidi, tik ilgu laiku tiek atbalstīta valsts un pašvaldību līmenī.

Avots: lps.lv; talkas.lv

Video konkurss skolēniem „Zaķiem pa pēdām”