Lieliski jaunumi visiem grāmatu mīļiem!

AKTUĀLI

Visās Latvijas pašvaldību publiskajās bibliotēkās lasītājiem tiek piedāvāts jauns, inovatīvs pakalpojums – “3td e-GRĀMATU bibliotēka” vietnē www.3td.lv. To nodrošina Kultūras informācijas sistēmu centrs sadarbībā ar Tieto Latvia, apgādu Zvaigzne ABC un publiskajām bibliotēkām. No 7. janvāra ikvienam ir iespēja bez maksas lasīt latviešu autoru darbus e-grāmatas formātā tiešsaistē mobilajā ierīcē vai datorā. Tā ir kopīgi īstenota iniciatīva, lai veicinātu grāmatu lasīšanu mūsdienīgā un ērtāk pieejamā veidā. #3tdeGRĀMATUbibliotēka

REĢISTRĒŠANĀS (PDF) E-grāmatu lietošanas noteikumi (PDF) Vairāk: http://www.kis.gov.lv/2019/01/latvijas-publisko-biblioteku-lasitajiem-jauna-iespeja-bez-maksas-lasit-e-gramatas-tiessaiste-mobilaja-ierice-vai-datora/?fbclid=IwAR0I1q82wj-vRayg18TRlGLlVCIvilSXqD6LP9ZLskVz0IL7ZaDm8xerxV4

Senioru atpūtas pasākums Kraujā