Lieliska ziņa visiem grāmatmīļiem

Kultūra

Augšdaugavas novada bibliotēku metodiskais centrs šobrīd ir piepildīts ar daudzām jo daudzām grāmatām, kas tuvākajā laikā tiks sašķirotas un dosies uz novada bibliotēkām, lai tālāk nokļūtu sava lasītāja rokās.

Pateicoties valdības piešķirtajam finansējumam atbalsta programmas “KultūrELPA” turpināšanai un grāmatu iepirkumam bibliotēkām, Augšdaugavas novada Kultūras pārvalde no Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) bezatlīdzībā ir saņēmusi 779 grāmatu eksemplārus. Lasītājiem tiks piedāvāti daudzi godalgoti un par izciliem atzīti literārie darbi un nozaru literatūra: *   starptautiska un nacionāla līmeņa literatūras un grāmatu mākslas konkursos nominētas un apbalvotas grāmatas (Eiropas Savienības Literatūras balva, Baltijas Asamblejas balva, Latvijas Literatūras gada balva, Jāņa Baltvilka balva, “Zelta ābele” u. c.); *   latviešu oriģinālliteratūra, tostarp arī nozīmīga nozaru literatūra; *   augstvērtīgi, kultūrvēsturiski nozīmīgi daiļliteratūras un nozaru literatūras tulkojumi (t.sk. grāmatas svešvalodās, kas izdotas Latvijā), tostarp starptautiska līmeņa literatūras balvas ieguvuši vai nominēti izdevumi (Nobela prēmija literatūrā, Bukera balva, Pulicera balva, Gonkūru balva u.c.).

Sekojiet līdzi jaunākai informācijai un gatavojieties ziemas sezonas lielajai grāmatu lasīšanai!

Avots

Priecīgas ziņas ziemas prieku mīļotājiem!