Lieldienu svinēšana Ilūkstes PII “Zvaniņš”

Ilūkste

Pavasarīgi siltajā dienā, 2. aprīlī Ilūkstes pirmsskolas izglītības iestādē “Zvaniņš” svinēja Lieldienas. Rīts iesākās ar divu noslēpumaino Lieldienu zaķu (mammu S. Zaicas un L. Ozoliņas) katras grupas apmeklējumu, kuri sagādāja jautru un saldu pārsteigumu bērniem.

Ar prieku un pozitīvām emocijām varēja turpināt svinēt svētkus iestādes laukumā. Pasākumu vadīja sk. Larisa Sverževska, kura bija iejutusies saimnieces lomā. Ar skanīgu dziesmu par pavasari pasākuma dalībniekus uzmundrināja sk. Maija Rušmane. Lācēnu grupas bērni (Dārta, Emīlija, Adele, Jevgenija un Marks) skandēja tautasdziesmas par Lieldienām. Par notikumu, kas atgadījās Lieldienās pastāstīja un parādīja Cālēns (sk. Aija Seile ), Ruksītis (sk. Ilona Kūliņa ), Lieldienu Zaķis (sk. Vita Kraukle ) un Lapsa (sk. Inese Sarbaja).

Pasākuma turpinājumā bērniem tika piedāvātas dažādas Lieldienu aktivitātes: šūpošanās, mīklu minēšana, sporta aktivitātes - stafetes, olu meklēšana un ripināšana, olu rotāšana, rotaļas ar dziedāšanu.

Bija iespēja apmeklēt Lieldienu kafejnīcu un nofotografēties foto stūrītī “Priecīgas Lieldienas!”.

Paldies visiem audzēkņu vecākiem par atbalstu un iestādes kolektīvam par sadarbību!

Ilūkstes pirmsskolas izglītības iestādes “Zvaniņš” skolotāja I. Kūliņa

"Latvijas Valsts ceļi" Augšdaugavas novadā šogad darbus veiks četros objektos