Lieldienu lustes Naujenes kultūras centrā

AKTUĀLI

28. martā plkst. 17.30, Naujenes kultūras centrā notiks Lieldienu olu un zaķu  darbnīca, ik katrs tiek aicināts kuplināt savu saimi ar īstu Lieldienu zaķi vai ar raibu Lieldienu olu, kas nu kuram būs pa spēkam. Ar gāzbetona apstrādes noslēpumiem dalīsies amatu meistars Valdis Grebežs.

2. aprīlī plkst. 16.00 aicinām visus neaizmirst mājās labu omu, var arī paķert kādu Lieldienu olu un paņemt pilnas rokas aplausu, un nākt uz Naujenes kultūras centru, kur varēs piedalīties Lieldienu izdarībās kopā ar folkloras kopu “Rūžeņa”, skatīties kā lustīgi dejo vidējās paaudzes tautas deju kolektīvs “Dveina” un atpūsties izbaudot televīzijas šova “Dziedošās ģimenes” laureātu – Brāļu Puncuļu koncertu.

Bezmaksas pagasta transports uz 2. aprīļa koncertu: Naujene – 15.05, Cirši – 15.10, Dunski – 15.15, Pagr. Stac. – 15.20, Krauja - 15.30, Vecstropi – 15.35, Ceļinieks – 15.40, Lociki – 15.45. Atpakaļ – pēc pasākuma.

! Informējam, ka pasākuma laikā notiks fotografēšana un fotogrāfijas var tikt publicētas publiski pieejamās tīmekļa vietnēs!

Naujenes Kultūras centrs,
Muzeja iela 6, Lociki
Tālrunis uzziņām 654 74268

Sākusies pieteikšanās projektu konkursam “Latvijas sakrālais mantojums”