Lieldienu darbnīca Maļinovā

Kultūra

Lieldienu rītā agri, jo agri

Garausis sapošas kažokā glītā.

Kājās velk zābakus, galvā liek mici.

Silti, lai sniegā. Tu taču tici?

Saliek tas vezumā dējumu savu:

Zilas un sarkanas, oranžas košas,

Brūnraibas, pelēkas olas un skat!-

Baltajās kupenās garauša pēdas-

Trīs raibas oliņas pie mājas stūra,

Lēni jau sniegā tiek ieputinātas.

Lieldienas nāk!

Lieldienas jau nav aiz kalniem un ikvienam gribas svētku sajūtu radīt pašam, tāpēc Maļinovas saieta namā, 4.aprīlī, norisa Lieldienu dekoru radoša darbnīca, Elvīras Kokinas un Natālijas Davidovas vadībā. Interneta resursos atrastas idejas tika piedāvātas pasākuma dalībniekiem. No papīra, kartona un dažādiem materiāliem tapa Lieldienu olas un zaķīši, ko var izmantot kā galda dekoru un olu turētāju. Lieli un mazi pagasta iedzīvotāji centīgi darbojās, radīja burvīgus dekorus un kopīgi guva svētku noskaņojumu.

Visiem priecīgas , saulainas Lieldienas!

Maļinovas pagasta bibliotēkas vadītāja E.Kokina.

Lieldienas Subatē