Lieldienas Medumos

Kultūra

Lieldienas ir svētki, kas ikvienam no mums saistās ar pavasara atnākšanu un dabas atmošanos, tāpēc visi pamodās pēc ziemas un jauki pavadīja laiku kopā ar Medumu Tautas namu!

Kopā ar Medumu bērniem gatavoties Lieldienām mēs sakām jau marta vidū. Līmējām un izrotājām lielas olas no kartona. Tās mēs izmantojām mūsu pašu sacerētā izrādē “Pasaka par draudzību”, kurā Lieldienu pasākumā par aktieriem kļuva paši bērni. Izrādē tika izmantotas lielas maskas no kartona. Tās tika veidotas uz Meteņiem.

9. aprīlī Medumu pagasta tautas namā pieaugušie pavadīja svētku vakaru “Pie Lieldienu galda”. Muzikālo noskaņojumu sniedza dziedātājs-amatieris no Ukrainas Igors Fenogenovs. Ar aizraujošām vēderdejām uzstājās “Malika Dance Studio”, kas pārsteidza vakara dalībniekus ar savām ugunīgajām dejām. Pasākuma sakumā bija organizēta interaktīva viktorīna, kurā piedalījās katrs galds, un aktīvākas komandas tika apbalvotas. Kā arī, iejūtoties aktieru lomās, inscenējām izrādi “Pasaka par draudzību”. Protams, atlika laiks arī jautrām dejām.

11.aprīlī pie Medumu Tautas nama sapulcējās pagasta bērni. Tiem bija organizēts Lieldienu pasākums “Kvests ar Oliņu”. Kopā ar Oliņu, bērni devās pildīt interesantus uzdevumus, lai beigās dabūtu saldumus! Pēc pasākuma bērni iejutās aktieru lomā un izspēlēja pasaku.

Paldies par piedalīšanos Lieldienu pasākumos - Medumu pagasta bibliotēkas vadītājai Aelitai Kožemjakinai, deju kolektīvam ““Malika Dance Studio”, dziedātājam Igoram Fenogenovam, Diānai Mikulanei, jauniešiem un visiem mūsu aktīvajiem iedzīvotājiem!

Sagatavoja: Medumu pagasta Kultūras darba vadītāja Anita Drozdova

Dvietes palienes apmeklētāji tiek aicināti uzvesties kārtīgi