Lieldienas Kalkūnes jauniešu centrā

AKTUĀLI

16. aprīlī  Kalkūnes jauniešu centrā norisinājās pasākums jauniešiem "Lieldienas jauniešu centrā". Pasākumā piedalījās jaunieši no Medumu, Sventes un Kalkūnes pagastiem vecumā no 13 līdz 25 gadiem.

Pasākuma laikā jaunieši aktīvi iesaistījās Lieldienu talkā un sakopa Kalkūnes jauniešu centra apkārtni. Aktivitātes mērķis bija veicināt jauniešos vēlmi un interesi labiekārtot sava jauniešu centra teritoriju un labiekārtot to, kā arī sniegt jauniešiem iespēju iepazīst vienam otru labāk un saliedēties.  Lieldienu talkas ietvaros tika sakopta jauniešu centra apkārtne, iestādīti skuju koki un tika iesēts zāliens. Pēc talkas aktivitātēm jaunieši piedalījās kopīgā Lieldienu radošajā darbnīcā, kuras laikā apguva dažādas Lieldienu olu krāsošanas tehnikas.

Rezultātā jauniešiem izdevās ļoti skaisti nokrāsot Lieldienu olas, piedalīties olu kaujās, pašiem radīt sev patīkamu Lieldienu atmosfēru. Visi kopīgi iesaistījās Lieldienu mielasta pagatavošanā, kā arī iepazina viens otru labāk neformālā gaisotnē iesaistoties Lieldienu aktivitātēs un pavadot savu brīvo laiku kopā ar citu pagastu jauniešiem.

Sagatavoja: Kalkūnes jauniešu centra jaunatnes lietu speciāliste Natālija Polovaja

Noskaidrots Augšdaugavas novada atklātā čempionāta basketbolā uzvarētājs