Noskaidrots Augšdaugavas novada atklātā čempionāta basketbolā uzvarētājs

AKTUĀLI

16. aprīlī noslēdzās Augšdaugavas novada atklātais čempionāts basketbolā. Turnīrā piedalījās sešas komandas – Ambeļi, Višķi, Naujene, Kalupe, Pilskalne un viesu komanda no Preiļiem.

Vairāku mēnešu garumā tika izspēlēts divu apļu turnīrs. 16. aprīlī bija pienākusi čempionāta pēdējā kārta, kurā arī tika noskaidrots galīgais vietu sadalījums. Jāatzīst, ka katras spēles rezultāts ietekmēja to, kurā vietā būs attiecīgā komanda.

Vispirms laukumā devās Ambeļu un Preiļu komandas, no šīs spēles iznākuma bija atkarīgs, kura no komandām ieņems piekto un kura sesto vietu. Šajā spēlē uzvaru ar rezultātu 68:61 un piekto vietu izcīnīja Ambeļu komanda.

Rezultatīvākie spēlētāji Preiļu komandā bija Kārlis Kurcenbaums (21 p) un Nauris Lazda (15 p). Ambeļu komandas rezultatīvākie spēlētāji bija Emīls Repelis (40 p) un Edvīns Jaudzems (19 p).

Nākamajā spēlē laukumā devās Pilskalnes un Višķu komanda, cīnoties par trešo vietu. Spēle izvērtās ļoti spraiga, jo, lai noskaidrotu uzvarētāju, bija nepieciešams papildlaiks. Uzvaru ar rezultātu 65: 58 un trešo vietu izcīnīja Višķi. Spēles rezultatīvākie spēlētāji Pilskalnes komandā bija Agris Plinte (25 p) un Kaspars Briedis (19 p), savukārt Višķu komandā Vladislavs Beļavskis (19 p) un Artūrs Cipats (18 p).

Čempionāta pēdējā spēlē tikās Kalupes un Naujenes komandas. Šīs spēles uzvarētāji automātiski kļuva par čempioniem. Saspringtā un nervozā spēlē ar rezultātu 75:72 uzvaru izcīnīja Naujenes komanda, kļūstot par čempionāta uzvarētājiem. Rezultatīvākie spēlētāji Kalupes komandā bija Gintars Lazda (17 p), Vilmārs Setarovs (17 p) un Zintis Saulītis (17 p). Naujenes komandā – Vitālijs Gubanovs (14 p), Arvis Malta (13 p) un Ēriks Kreipāns (13 p).

Pēc turnīra tika apbalvoti labākie spēlētāji katrā komandā, kā arī turnīra MVP. Par labākajiem spēlētājiem savā komandā tika atzīti: Preiļi – Kārlis Kurcenbaums, Ambeļi – Emīls Repelis, Pilskalne – Agris Plinte, Višķi – Māris Umbraško, Kalupe – Gintars Lazda, Naujene – Ēriks Kreipāns. Par turnīra MVP tika atzīts Vilmārs Setarovs no Kalupes komandas.

Labākais turnīra spēlētājs (MVP) Vilmārs Setarovs
Iedzīvotājus aicina pieteikties Zemessardzes izaicinājumam “Kājnieki 2022”