Lielā Talka Subatē

AKTUĀLI

Ilgi gaidītais pavasaris ir klāt straujiem soļiem. Saule silda un ir vēlme būt ārā, darboties. Subates pilsētas un Prodes pagasta pārvalde aicina ikvienu namīpašnieku sakopt savas ēkas apkārtni, jo īpaši to daļu, kas ir ielas pusē.

Palūkosimies uz blakus esošo teritoriju - varbūt tur nav īpašnieka, varbūt viņš ir cilvēks gados un nespēj veikt darbus. Paspodrināsim šo vietu. Pilsētas kopaina būs daudz pievilcīgāka un sirdij prieks un gandarījums par paveikto.

Šogad Lielā talka ir 22. aprīlī. Aicinām šajā dienā līdzdarboties kādas sabiedriskās teritorijas sakopšanā. Subatē talkosim subatiešu un pilsētas viesu iecienītajā Ezermalas parkā. Darāmā ir daudz un tiek gaidītas stipras un prasmīgas rokas. Uzkopsim teritoriju, labiekārtosim piknika vietu, sakārtosim krastmalu. Jo īpaši aicinām talkot ģimenes, jauniešus, jo te ir gan bērnu rotaļu laukums, gan pludmales volejbola laukums.

Pēc kārtīga darba baudīsim spēcinošu zupu. Vakarpusē talcinieki tiek aicināti veldzēties Subates pirts tvaikos. Būs paziņots pirts darba laiks.

Aicinām kopā pavadīt jauku, darbīgu, draudzīgu talkas dienu!

SIA ”LatRosTrans” informē