Lielā talka 2017 – 22.aprīlī!

AKTUĀLI

Šo sestdien – 22.aprīlī – visa Latvijā un Daugavpils novadā norisināsies Lielā Talka. Salīdzinot ar citiem gadiem, šogad visā Latvijā tiek saņemti vairāk talku vietu pieteikumi nekā ierasts. Šobrīd jau pieteiktas vairāk nekā 1160 talkas vietas.

Ikviens ir aicināts pievienoties sev tuvākajai vai interesantākajai talkai. Savu talkošanas vietu jautā pagasta pārvaldē, Lielās Talkas koordinatoram Daugavpils novadā Jānim Silovam, t. 65476819, 29159340, e-pasts janis.silovs@dnd.lv vai noskaidro mājas lapā www.talkas.lv, sadaļā „Talkas vietas”. Talkā ir iespēja ne tikai vākt atkritumus, bet arī veikt citas apkārtējās vides sakopšanas aktivitātes, kas palīdzētu Latvijai kļūt par zaļāko valsti pasaulē.

“Vispirms būtu jāsāk ar savas attieksmes mainīšanu – ja mēs noticēsim, ka esam zaļākā valsts pasaulē, tad tādi arī būsim! Ikdienā attieksimies atbildīgi pret savu apkārtni, dzīvosim vienlaikus  moderni un dabai draudzīgi, kā arī nodosim šo attieksmi arī citiem. Ikviens no mums ir daļa no zaļas Latvijas un tikai mēs varam šo domu nest tālāk pasaulē, gluži kā Eiropas latvieši, kuri šogad ienes Latvijas “zaļo vīrusu” arī savās mītnes zemēs, kur 22.aprīlī tie sakops dažādas latviešiem nozīmīgas vietas,” uzsver Lielās Talkas vadītāja Vita Jaunzeme.

Jau otro gadu Lielā Talka norisinās ar saukli “Latvijai BŪT zaļai!”, kas būs arī  galvenais vadmotīvs Latvijas simtgades talkošanas aktivitātēs..

 

Izskanēja mazo vokālistu konkurss "Cāļu cālis"