LIAA biznesa inkubatori ar kampaņu aicina izvēlēties vietējo ražotāju dāvanas svētkiem

Pagastu un pilsētu ziņas

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) biznesa inkubatori ar kampaņu “Kas slēpjas aiz svētkiem?” aicina svētkos ne tikai atbalstīt jauno uzņēmēju radītos produktus, bet arī pamanīt cilvēkus, kuri uzbur svētku sajūtas. Kampaņas mērķis ir iepazīstināt sabiedrību ar unikāliem un inovatīviem vietējo ražotāju produktiem, kuri savas biznesa idejas attīsta kādā no LIAA biznesa inkubatoriem. Kampaņa norisināsies no 1. decembra  līdz 23. decembrim visos 12 LIAA biznesa inkubatoru sociālo tīklu kontos.

LIAA biznesa inkubatori, jautājot “Kas slēpjas aiz svētkiem?”, aicina pamanīt, ka aiz katra bagātīgi klātā galda, dāvanām lieliem un maziem, mājas rotāšanas, piedzīvojumu radīšanas un mājas mīluļu iepriecināšanas slēpjas CILVĒKI - dažādo produktu un pakalpojumu radītāji, dāvinātāji un saņēmēji. Turpinot pagājušā gada tradīcijas ir sagatavoti pieci svētku katalogi – “Viņai un Viņam”, “Bērniem”, “Mājai un mājas mīluļiem”, “Atpūtai un piedzīvojumiem” un “Svētku galdam”, kuros ir apvienoti 12 inkubatoru dalībnieku radītie produkti un piedāvātie pakalpojumi. Katalogi būs kā palīgs ikvienam, kurš svētkos vēlas dāvināt ko īpašu un Latvijā radītu, vai meklē unikālus produktus savam svētku galdam.

“LIAA biznesa inkubatoros ik dienu top daudz inovatīvu ideju, daļa no tām attīstās līdz eksportējamiem produktiem vai pakalpojumiem par kuriem ar lepnumu varam teikt radīts Latvijā. Svētku laiks ir brīdis, kad padomāt par savējiem un lielisks veids kā to izdarīt ir sarūpēt dāvanā Latvijā radītu produktu.” teic LIAA direktors Kaspars Rožkalns.

Katalogus būs iespēja apskatīt visos LIAA biznesa inkubatoru sociālo tīklu platformas Facebook kontos no 5. decembra līdz 23. decembrim. 

Lai burvīgi svētki lieliem un maziem, radītājiem, dāvinātājiem un iepriecinātajiem!

LIAA biznesa inkubatoru mērķis ir atbalstīt jaunu, dzīvotspējīgu un konkurētspējīgu uzņēmumu izveidi un attīstību. LIAA biznesa inkubatorus finansē Latvijas Republika un Eiropas Savienība Eiropas Reģionālā attīstības fonda projektā "Reģionālie biznesa inkubatori un Radošo industriju inkubators".

Vairāk par LIAA biznesa inkubatoriem: www.liaa.gov.lv/lv/biznesa-inkubatori/par-projektu
LIAA biznesa inkubatoru dalībnieku katalogi: inkubatori.magneticlatvia.lv/musu-klienti

Par pirmsinkubācijas programmu: youtu.be/sfsxK-CVCJQ  
Par inkubācijas programmu: www.youtube.com/watch?v=oB4xb0tJwFA.

Papildu informācija:

Jeļena Dedele
Daugavpils biznesa inkubatora vecākā projektu vadītāja
Daugavpils biznesa inkubators
Biznesa inkubatoru departaments
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Viestura iela 2, Daugavpils
Tālrunis: +371 62401094
E-pasts: daug
avpils@liaa.gov.lv
www.liaa.gov.lv

Uzvara Maksibasketbola spēlē