Leldes Kundziņas gleznu izstāde “Leldes vasara!”

Kultūra

Medumu pagasta bibliotēkā līdz 11. novembrim apskatāma Leldes Kundziņas gleznu izstāde "Leldes vasara!"

Lelde Kundziņa ir dzimusi Liepājā, bet jau kādu laiku par mājām sauc Daugavpili. Absolvējot Daugavpils Dizaina un mākslas vidusskolu “Saules skola”, iegūta tekstilmākslinieka kvalifikācija. Studijas turpinājusi Baltijas Krievu institūtā, vides un interjera dizaina specialitātē. Šobrīd strādā par mākslas pedagogu PIKC Daugavpils Dizaina un mākslas vidusskolas “Saules skola” Bērnu mākslas skolā.

Lelde katru brīvu brīdi ņem rokā otu, izspiež krāsas un atdodas sirds lidojumam. Sevišķi mīl gleznot ar eļļas krāsām, jo tieši šī tehnika dod iespēju veidot skaistu reljefu. Smeķīgie krāsas triepieni darbos ir sulīgi, koši, uzmundrinoši. Mākslinieces moto: „Nekad, nekad nepadoties! Darīt vienmēr to, kas ir jādara un neaizmirst, ka pat aiz tumšākajiem mākoņiem uzspīdēs saule”.

Ar ,,Latvijas skolas somu” uz Daugavpils teātri