Laucesas pamatskolas skolēni – Rundāles pilī

Izglītība

Š.g. 10.maijā projekta “Latvijas skolas soma” ietvaros 3.-9. klašu skolēni apmeklēja Rundāles pili, kas ir nozīmīgākā baroka stila pils Latvijā. Gids stāstīja par Frančesko Bartolomeo Rastrelli projektēto pili, kas tika celta no 1736. līdz 1768. gadam kā Kurzemes un Zemgales hercoga Ernsta Johana Bīrona vasaras rezidence. Skolēni iepazinās ar pils arhitektūru, uzzināja kā cilvēki dzīvoja, ģērbās, kādus priekšmetus izmantoja agrāk. Ekskursijas laikā skolēni apmeklēja pils franču dārzu. Skolēniem šī ekskursija deva iespēju paplašināt redzesloku, gūt pozitīvas emocijas, izjust mākslas pasauli un iekļauties tajā. Iegūtās zināšanas noderēs mācību procesā. Visi skolēni ir gandarīti par ekskursiju, jo tā stiprināja un saliedēja.

Skolotāja Marija Petrovska

Izsludināts LEADER projektu konkurss