Latvijas Maxibasket līgas 2023. gada sezona D 30+ un D 35+ grupās noslēdzas ar Augšdaugavas novada komandu triumfu

AKTUĀLI

27. maijā Rīgā notika Latvijas Maxibasket līgas rīkotā basketbola čempionāta 2023. gada sezonas uzvarētāju godināšana visās grupās.

Lieliskus rezultātus sezonas gaitā uzrādīja Augšdaugavas novada dāmu komandas, gan D 30+, gan D 35+ grupās izcīnot pirmās vietas. D 30+ komanda sezonas gaitā izcīnīja astoņas uzvaras, nepiedzīvojot nevienu zaudējumu. D 35+ komanda sezonas gaitā zaudējuma garšu izjuta tikai vienā spēlē, taču tas netraucēja iegūt čempionu kausu. Paldies jāsaka komandas kapteinei Olgai Lakomkai-Ulpei, par komandas darba menedžēšanu. Paldies par ieguldīto darbu komandas treneriem Sergejam Komļevam (strādāja ar komandām sezonas ievadā) un Pēterim Dzalbem (vadīja komandas sezonas turpinājumā).

Futbola spēle 04.06.2023.