Latino Daugavpils Gala Event 2019

AKTUĀLI

11. maijā veselas dienas garumā Daugavpils Universitātes koncertzālē Vienības ielā 13 virmos pozitīvi, karsti un dzīvespriecīgi Latino ritmi, lai ik katrs apmeklētājs atbilstoši viņa interesēm varētu jautri, kvalitatīvi un lietderīgi pavadīt savu laiku!

Dienas laikā sākot no plkst. 12.30 notiks Salsa LA, Salsa Cubana un Bachata deju meistarklases no pasniedzējiem, kuri pārstāvēs 3 Latvijas pilsētas – Daugavpili, Rēzekni un Rīgu. Pievienoties tām varēs jebkurš, kurš jau kādu laiku ir iesācēja vai vidējā līmenī. Starp nodarbībām tiks nodrošināta veselīga un stiprinoša kafijas pauze.

Vakara laikā sākot no plkst. 22:00 notiks balle, kuras laikā tiks piedāvāta plaša izklaides programma, kas katram apmeklētājam ļaus pilnvērtīgi izjust Latino ritmu pasauli.

Visas balles garumā skanēs dzīvā mūzika karstasinīgo puišu izpildījumā no “Baltinos Latino Band”, kuriem muzikālo atmosfēru un deju ritmus uzturēt palīdzēs DJ Ron Rocker. Tiks novadīta Salsa LA un Salsa Cubana nodarbība iesācējiem, kā arī notiks Latīņamerikas deju pasniedzēju paraugdemonstrējumi. Būs arī konkursi, balvas un daudzi citi skaisti pārsteigumi, kurus “Latino Daugavpils” vienmēr nodrošina savu pasākumu apmeklētājiem!

Pilno programmu un papildus informāciju meklējiet: https://www.facebook.com/events/686316185120193/

Biļešu pārdošana notiek mājaslapā ticketshop.lv

https://www.ticketshop.lv/site/events/view/3028

Izmantojiet īsto brīdi un nodrošiniet sev lieliski pavadītu laiku lielākajā Latino kultūras pasākumā Daugavpilī un, iespējams, arī visā Latgalē 2019. gadā!

Ierašanās uz pasākumu ir ar saviem groziņiem, taču noteikti dažādi gardumi tiks nodrošināti arī no “Latino Daugavpils” puses.
Galdiņu rezervēšana tiks atklāta pāris nedēļas pirms pasākuma.

Informējam, ka pasākuma laikā notiks fotografēšanā un filmēšana. Visi iegūtie materiāli tiks izmantoti publicitātes vajadzībām.

Kontaktinformācija uzziņām:
latino.daugavpils@gmail.com
+371 20429281 (Elizabete Poddubnova)

Naujenes Mūzikas un mākslas skola izsludina jauno audzēkņu uzņemšanu