“Lasīšanas maratons 2022” ir noslēdzies!

AKTUĀLI

  2022. gada 28. decembrī ir noslēdzies Naujenes tautas bibliotēkas lasīšanas veicināšanas konkurss “Lasīšanas maratons 2022”. Konkursa mērķis bija: popularizēt grāmatu lasīšanu, piesaistīt jaunus lietotājus bibliotēkai, esošo lasošāku lietotāju  pozicionēšana, kā arī veicināt sarunas par grāmatām bērnu un jauniešu vidū. Konkursā varēja piedalīties jebkurš bibliotēkas lasītājs vecumā no 6 līdz 16 gadiem. Sacensībās uzvarēja visčaklākie lasītāji, kuri gada garumā izlasīja visvairāk grāmatu un izpildīja radošos uzdevumus.

Par Naujenes tautas bibliotēkas lasīšanas čempioniem kļuva:

Jana Kokina I vieta

Jānis Zujevs II vieta

Aleksandra Solima III vieta

Apbalvošana notika  bibliotēkas jaunajās telpās, kur uzvarētāji saņēma medaļu ”Lasīšanas čempions”, diplomu un veicināšanas balvu. I vietas uzvarētāja Jana Kokina diemžēl nevarēja piedalīties pasākumā. Lasīšanas čempioni pastāstīja par savām mīļākajām grāmatām un grāmatu varoņiem. Jānim ļoti iepatikās Tatjanas Aleksandrovas grāmata par mājas gariņu Kuzju. Šī grāmata ir ne tikai par jautriem Kuzjas piedzīvojumiem, tā arī māca, ka katru problēmu var atrisināt, ja blakus ir labi draugi. Aleksandrai ļoti iepatikās Magnusa Mista “Mazā, ļaunā grāmata” ar viņas neparastiem un dīvainiem uzdevumiem, mīklām un stāstiem. Pasākuma dalībnieki arī piedalījās simboliskajā  grāmatu pārcelšanā no bibliotēkas vecās telpas uz jauno ēku. Tieši lasīšanas čempioniem bija piedāvāta  goda misija ievietot  nozares bērnu grāmatas jaunajos plauktos, kur tās ar nepacietību gaidīs savus lasītājus.

Naujenes tautas bibliotēka būs slēgta līdz martam