“Laižam Metenī” pa Naujenes pagastu!

AKTUĀLI

Taisi Meteņu masku, ņem līdzi draugus un dodieties budēļos uz skanīgā ekspreša pieturu savā ciemā – maskosimies kopā! 18. februārī skanīgais ekspresis dosies pa Naujenes pagastu, lai kopā ar folkloras kopu “Rūžeņa”, dziesmām, dejām un ālēšanos, dotos pretī pavasarim!

Ekspresis piestās:

  • plkst. 11.00 LOCIKOS – rotaļu laukumā;
  • plkst. 11.35 CEĻINIEKĀ – 18. novembra ielas 420 pagalmā;
  • plkst. 12.10 VECSTROPOS – laukumā pie sociālā dienesta;
  • plkst. 12.45 KRAUJĀ – meža ielas 4-6 pagalmā;
  • plkst. 13.20 NAUJENĒ – vecpils ielas pagalmā.

Oriģinālāko Meteņu masku īpašniekus gaida pārsteigumi!

Informējam, ka pasākuma laikā var tikt veikta filmēšana un/vai fotografēšana no pasākuma rīkotāja un/vai citu tam pilnvaroto personu puses. Apmeklējot pasākumu, apmeklētājs piekrīt, ka var tikt fotografēts un/vai filmēts un, ka iegūtais materiāls var tikt publicēts!

Naujenes kultūras centrs,

Muzeja iela 6, Lociki

Tālrunis uzziņām 65474268

www.facebook.com/NAUJENESKC

Bibliotekāram jāprot arī spēlēt leļļu teātri un kvestu