Lai skan akordeons!

AKTUĀLI

1. aprīlī Daugavpils novada kultūras centrā "Vārpa" (Dobeles iela 30, Daugavpils) norisināsies XVII Starptautiskais akordeonistu-solistu konkurss "Naujene 2019". Konkursā savu dalību pieteikuši 146 dalībnieki no 9 valstīm (Latvija, Lietuva, Igaunija, Polija, Krievija, Baltkrievija, Francija, Vācija un Ukraina), kas pastāv 61 mūzikas izglītības iestādi.

Naujenes Mūzikas un mākslas skolu pārstāvēs 9 audzēkņi, kurus konkursam sagatavo akordeona spēles skolotāji: Giršs Kagans, Tatjana Jukuma, Ņina Laškova, Svetlana Vasiļjeva un Anna Grigorjeva.

Pēc konkursa norises plkst. 18.45 varēs noklausīties starptautisko konkursu laureātu, Svetlanas Stavickas (Latvija) un Vladimira Ušakova (Krievija) koncertu. Plkst. 19.45 notiks konkursa uzvarētāju apbalvošana un Grand Prix balvas pasniegšana 1. -4. klašu grupas kategorijā un 5. - 7. klašu kategorijā.

Konkursa radošā komanda visiem dalībniekiem novēl veiksmi un aicina apmeklēt konkursu un koncertu arī citus interesentus.

Deputātu pieņemšana aprīlī