Lāču pamatskolas zīmējuma izstāde “Dzīvnieku pasaule”

Izglītība

Pagājušajā nedēļā Lāču pamatskolas 1.-4. klases skolēniem bija iespēja piedalīties zīmējumu izstādē, kura bija veltīta “Starptautiskai dzīvnieku aizsardzības dienai”.  Izstādes mērķis bija veidot skolēniem interesi un pievērst uzmanību  savvaļas dzīvniekiem. 

Zīmējumu izstādē varēja redzēt  vilkus, čūskas, ezīšus, vāveres, lapsas un daudz vēl citus dzīvniekus. Skolēni ar saviem darbiem pierādīja, ka jebkurš dzīvnieks varētu būt mīļš un par viņu vajag rūpēties un aizsargāt.

Izstādes dalībnieki par savu radošumu un aktīvo piedalīšanos saņēma pateicības un nelielas dāvanas.

"Mēs esam atbildīgi par tiem, kurus pieradinām" Antuāns de Sent-Ekziperī.

Jūlija Semjonova

Lāču pamatskolas pirmsskolnieki atzīmēja ,,Starptautisko Putras dienu”