Lāču pamatskolas pirmsskolnieki atzīmēja ,,Starptautisko Putras dienu”

Izglītība

Pirmsskolas grupa ,,Lāčuks" 10.10.2022. atzīmēja ,,Starptautisko Putras dienu". Rīta apļa laikā, noskaidrojām, kā bērni  saprot jēdzienu “veselīgs uzturs”. Bērni pastāstīja, ko viņi jau zina par putrām, kādas putras pagatavo mājās.

Putras dienas pasākuma laikā bērni noskatījās prezentāciju un filmu ,, Kur rodas pilngraudu auzu pārslas'', spēlēja spēles, rakstīja un zīmēja mīļākās putras receptes, kuras bieži gatavo mājās kopā ar mammu. Notika balsošana  par mīļāko putru un pēc balsošanas rezultātiem, skolas Tehnoloģiju kabinetā bērni gatavoja  biezputru pēc receptes. Sagatavoto putru visi bērni nogaršoja. Garšoja labi !!!

Putras diena noslēdzās ar jautājumu konkursu, kura rezultātā pārsteiguma balvas  saņēma visi bērni!

Violeta Lapinska, Anita Gaidele

Miķeļdienas izstāde Lāču pamatskolā