Lāču pamatskolas panākumi starptautiskajā konkursā “Lidice 2023”

Izglītība

Katru gadu mūsu skolas jaunie mākslinieki aktīvi zīmē un glezno, gatavojoties Starptautiskajam bērnu mākslas konkursam Lidice. Tēmas vienmēr ir ļoti interesantas un aizraujošas, dod iespēju bērniem parādīt savus talantus, atklāt savu savdabīgu dzīves redzējumu. Šogad konkursa tēma bija "Deja" - bērniem tika piedāvāts padomāt par to, kādas dejas viņiem patīk, kāda mūzika iedvesmo dejot, kādas emocijas viņi grib izteikt dejā…

Līdz šim kāds no mūsu skolēniem vienmēr kļuva par šī konkursa laureātu, bet šogad man ir īpašs prieks, jo šoreiz mums ir veseli trīs laureāti! Es ļoti lepojos ar manām skolniecēm - Nikoletu Fjodorovu (6.kl.), Alisiju Ovčiņņikovu (9.kl.) un Sofju Koroļkovu (9.kl.)! Kopā uz konkursu tika atsūtīti 1174 darbi no visas Latvijas, tālāk ceļam uz 51. Starptautisko bērnu mākslas izstādi Čehijā, tika izvirzīti 126 mākslas darbi (tajā skaitā arī mūsu skolnieces darbi). Sirsnīgs paldies skolniecēm par atsaucību, radošumu, neatlaidību un dalību konkursā Lidice – 2023 Latvijas kārtā! 51. Starptautiskā bērnu mākslas konkursa Lidice 2023 Latvijas kārtas laureātu darbu digitālo katalogu var apskatīt šeit.

Anna Koroļkova

Volejbola klubs "Augšdaugava" aizvadīs spēli pret "RTU"