Lāču pamatskolā svin “100 – dienas skolā!”

Izglītība

Februāris ir mēnesis, kad pirmklasnieki aizvadījuši skolā savas pirmās 100 dienas! Arī mūsu pirmklasnieki nosvinēja savas 100 dienas skolā! Šajā laika posmā 1. klases skolēni pierod pie jauna dienas režīma, pie skolas, skolotājiem, klasesbiedriem. Mācās draudzēties, sadarboties un ievērot skolas kārtības noteikumus. Adaptācijas periods ir veiksmīgi noslēdzies.

28. februārī Lāču pamatskolas 1. klases skolēniem notika jauks pasākums “100- dienas skolā!” Satraukums bija visiem, it īpaši pirmklasniekiem, bet viņi lieli malači, prata savaldīt savu satraukumu, un parādīt klātesošajiem, ko iemācījušies šajā laika posmā.

Negaidīti uz pasākumu ieradās Zinīte meklējot savu draugu Nezinīti. Pēc laika arī Nezinītis atradās ar čemodānu, kuru nevarēja atvērt! 

Svētku gaitā Zinīte pārbaudīja gan pirmklasnieku, gan Nezinīša zināšanas. Skolēni dziedāja, skaitīja dzejoļus. Atbildēja uz jautājumiem par savu skolu, klasi un skolotāju. Parādīja to, cik labi zina visus 33 burtiņus! Demonstrēja savas lasītprasmes. Zinīte uzdeva izpildīt arī viņas uzdevumus: salikt vārdus, strādāt grupās. Pārbaudīja pirmklasnieku prasmi sportot, zīmēt, rēķināt. Skolēni veiksmīgi tika galā ar visiem uzdevumiem!

Visi kopā atcerējāmies skaistākos momentus, ko pavadījām kopā! Beidzot arī Nezinītim sanāca atvērt atrasto čemodānu, kurā bija dāvanas. Nezinītis un Zinīte nolēma tās uzdāvināt pirmklasniekiem!

Pasākuma beigās skolēnus uzrunāja skolas direktors Andris Meškovskis. Viņš novēlēja arī turpmāk priecēt sevi, vecākus, skolotājus ar labiem sasniegumiem mācībās. 

1.klasei uzdāvināja jauno galda spēli un krāsojamās grāmatas!

Ievērojot visus drošības noteikumus pie 1.klases skolēniem bija ieradušies viņu vecāki, lai atbalstītu un pavadītu šo mirkli kopā! Ģribas novēlēt, lai ņiprie pirmklasnieki arī turpmāk ar prieku nāktu uz skolu, lai mācītos un baudītu skolas dzīvi!

Olga Dmitrijeva

Atpūtas vakars Subatē