Lāčplēša dienas lāpu gājienā piedalījās Daugavpils novada pašvaldības pārstāvji

AKTUĀLI

Daugavpilī jau par tradīciju kļuvis Lāčplēša dienas lāpu gājiens. Arī Latvijas simtgades gadā, 11. novembrī, pieminot Latvijas valsts armijas uzvaru pār Rietumkrievijas brīvprātīgo armiju jeb tā saukto Bermonta karaspēku, notika lāpu gājiens.

Vairākus kilometrus garajā lāpnešu kolonnā bija pārstāvēta gan Daugavpils pilsētas, gan Daugavpils novada pašvaldība, pagasti, zemessargi, robežsargi, jaunsargi, policija, kultūras, pašvaldības un valsts iestādes, izglītības iestādes un studenti.

Daugavpils novada pašvaldību pārstāvēja Daugavpils novada dome, pagastu pārvaldes, pašvaldības un izglītības iestādes, kā arī ap 250 novada jaunieši. Lāpu gājiena priekšgalā, līdzās valsts un Daugavpils pilsētas karogiem, tika nests arī Daugavpils novada pašvaldības karogs.

Lāpu gājiens noslēdzās Vienības laukumā, kur no lāpām un svecītēm tika izveidota izgaismota Latvijas kontūra. Papildinot svētku noskaņu, Vienības laukumā varēja baudīt grupas " Dabasu Durovys” koncertu.

Pasākums “Manai dzimtai tēvu zemei” Medumos