Labsajūtas piedāvājumi Daugavpils novadā

AKTUĀLI

Latvijas laukos sastopamas vairāku veidu pirtis, kur var izpērties ar baudījumu gan miesai, gan prātam, gan dvēselei. Saskaņā ar Eiropas Vidēja termiņa laika prognožu centra informāciju par to, ka šomēnes Latvijā gaidāms lielākais sals pēdējos divos gados, pastaigas svaigā gaisā jau nebūs tik patikamas kā decembrī. Tā kā vairāk laika pavadīsim mājās un par prioritāti kļūs siltums, ikvienam būs iespēja šo laiciņu izmantot lietderīgi. Lielisks veids, kā sasildīties, nomierināties, atpūsties un uzņemt spēkus ikdienai, ir izpērties pirtī. Šoreiz Daugavpils novada tūrisma aģentūra “TAKA” apkopoja informāciju par vienu no senākajiem pirts veidiem - par melno pirti.

  • Ja vēlaties izbaudīt Latgales dabas valdzinājumu un pavadīt jaukus mirkļus rāmā Viragnas ezera krastā, kā arī izpērties melnajā pirtiņā šajās drūmajās dienās, esiet laipni aicināti atpūtas bāzē “Virogna”

Kontaktinformācija:
Adrese: Vīrogna, Višķu pagasts; tālrunis: +371 29532939, +371 29532933.

  • Brīvdienu mājās “Beibuki”, kas atrodas Daugavas krastā, Daugavas loku teritorijā, tiek arī piedāvāta melnā pirts, kā arī apsildāmais kubls. Tiek piedāvāti arī pirtnieces pakalpojumi un iespēja izbaudīt latviskās pirts pēršanās rituālu.

Kontaktinformācija:
Adrese: Viļuši 4, Viļuši, Naujenes pagasts, tālrunis: +371 29493121.

  • Brīvdienu māja “Meža skuķi” atrodas Inikšu mežezera krastā un piedāvā lielisku iespēju baudīt īpašo melnās pirts dienu kopā ar profesionālu pirtnieci.

Kontaktinformācija:
Adrese: Inikši, Vaboles pagasts, tālrunis: +371 26525648.

  • Visiem klusuma un veselības baudītājiem melnā pirts tiek piedāvāta arī viesu mājā “Mežmalas”, kas atrodas aptuveni 25 km no Daugavpils, ciematā ar romantisku un gardu nosaukumu „Baraviki”.

Kontaktinformācija:
Adrese: “Mežmalas”, Baraviki, Līksnas pagasts, tālrunis: +371 22442529.

  • Melnā pirts ir pieejama arī viesu mājā “Ezermala”, kas atrodas gleznainā vietā – dabas parka “Svente” teritorijā blakus Sventes ezeram.

Kontaktinformācija:
Adrese: Ezermala, Sventes pagasts, tālrunis: +371 29455141.

  • Viesu māja “Fortūna” atrodas 5 minūšu braucienā no Daugavpils centra un piedāvā lielisku iespēju pavadīt laiku kopā ar ģimeni vai draugiem, uzlabojot savu fizisko un garīgo stāvokli melnajā pirtī.

Kontaktinformācija:
Adrese: Lauceses pagasts, tālrunis: +371 27097517.

  • Daugavpils novadā ir pieejami īstas pirts meistares, pirts skolas pasniedzējas Dzintras Abarones pirts pakalpojumi.  Pirts rituāli tiek realizēti Daugavpils novada Višķu pagastā. Iepriekšēja pieteikšanās obligāta pa tālruni: 29146684. Visi materiāli un dvieļi tiek nodrošināti. Līdzi jāņem savas pirts čības un halāts.

Gribam atgadināt arī, ka, sakarā ar Latvijā izsludināto ārkārtējo situāciju un ieviestajiem ierobežojumiem,  pirtis var apmeklēt tikai vienas mājsaimniecības locekļi.

Autobraucēju ievērībai: uz ceļiem var sastapt meža dzīvniekus, kuri iznāk pēc sāls