Labo domu pikniks Naujenē

AKTUĀLI

Baltā galdauta svētki – Latvijas otrā dzimšanas diena. 1990. gada 4. maijā tika pieņemta deklarācija Par Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanu – lēmums, kas atjaunoja Latvijas suverenitāti. Tā bija diena, kad mēs teicām: “Jā!” un izvēlējāmies brīvību! Baltā galdauta svētku ideja ir pavisam vienkārša: ģimenes, draugi, radi un kaimiņi sanāk kopā pie viena galda, lai pārrunātu ieceres savas apkaimes, pagalma, pagasta un valsts nākotnei.

2018. gada 3. maijā aicinām visus pievienoties “Labo domu piknikam” Naujenē. Tiekamies plkst. 15.00 pie Naujenes pagasta pārvaldes ēkas (Naujenes ciems, Skolas iela 15).

Aicinām ierasties ar labām domām, baltu akcentu apģērbā un ar savu cienastu Naujenes saimes galdam! Svinēsim kopā svētkus, atpūtīsimies un leposimies ar savu novadu, savu pagastu un savu valsti!

Pagasta pārvaldes autobuss uz pasākumu kursēs pēc ierastā grafika (3. reiss). Atpakaļ būs pieejams autobuss pēc pasākuma.

Informējam, ka pasākuma laikā notiks fotografēšana un fotogrāfijas var tikt publicētas publiski pieejamās tīmekļa vietnēs.

Vairāk informācijas:
Naujenes kultūras centrs
Muzeja iela 6, Lociki
Tālrunis 654 74268
naujene_kc@inbox.lv

Medumos notiks tradicionālais “Lielais skrējiens”