Kvesta spēle “Pa Masļeņicas pēdām”

AKTUĀLI

Kalkūnes jauniešu centrs piedāvā Sventes, Medumu un Kalkūnes pagastu jauniešiem aktīvi un neparasti sagaidīt Masļeņicas svētkus piedaloties Kvesta spēlē “Pa Masļeņicas pēdām”. Piedalīties kvesta spēlē var divas dienas 5. un 6. martā Jums piemērotā laikā. Kvesta spēlē var piedalīties Sventes, Medumu un Kalkūnes jaunieši vecumā no 13 – 25 gadiem.

Kvesta spēles mērķis ir – izkustēties un pavadīt savu brīvo laiku dodoties dabā veicinot veselīga dzīvesveida popularizāciju jauniešu vidū. Piedalīties kvesta spēlē “Pa Masļeņicas pēdām” var ikviens jaunietis – individuāli vai pāros iepriekš reģistrējoties. Reģistrēties kvesta spēlei “Pa Masļeņicas pēdām” lūdzam šeit, noskenējot ar savu viedierīci afišā esošo QR kodu.

Kvesta spēle norisināsies Augšdaugavas novada Sventes, Medumu un Kalkūnes pagastos vienlaicīgi. Kvesta uzdevums ir atrast visus noslēptos 8 QR kodus, kādā no pagastiem, un atšifrējot QR kodus izpildīt uzdevumus. Pirms doties kvesta spēlē pārliecinies vai tava viedierīce nolasa QR kodus, vai ielādē QR kodu nolasīšanas programmu. Neaizmirsti, ka tev būs nepieciešams interneta pieslēgums, lai pildītu uzdevumus.

Kvesta spēles QR kodus, Jūs varēsiet atrast Jaunsventes parka teritorijā Sventē, Medumu parkā Medumos, un Kalkūnes jauniešu centra apkārtnē Jubilejas ielā 2, Kalkūnē. Balvas labākajiem kvesta spēles dalībniekiem tiks pasniegtas sākot ar 09. martu individuālā veidā.

Reģistrēties kvestam var, noskenējot QR kodu

Piedaloties kvesta spēlē "Pa Masļeņicas pēdām", lūdzam, neaizmirst par COVID-19 pandēmijas epidemioloģiskās drošības ierobežojumiem.

Sīkāku informāciju par kvesta spēli ir iespējams saņemt pa telefonu  +371 27122115 un +371 28469958 Natālija un Andrejs.

No 1. marta būtiski tiks atviegloti epidemioloģiskie ierobežojumi