Ksenijai Kozlovai augstvērtīgs rezultāts Baltijas U-18  komandu čempionātā vieglatlētikā

AKTUĀLI

25.februārī Valmierā notika gadskārtējais Baltijas U-18 komandu čempionāts telpās vieglatlētikā. Latvijas izlases komandu  400m skrējienā pārstāvēja Augšdaugavas novada sporta skolas vieglatlēte Ksenija Kozlova, kura sīvā konkurencē ieņēma 3.vietu, uzrādot 15gadu vecumā brīnišķīgu rezultātu - 59.22sek, uzstādot jaunu Augšdaugavas novada rekordu. Šis rezultāts ir sezonas labākais Latvijā U-18 vecuma grupā telpās (LAT SB).

Šoreiz komandu cīņas uzvarētāji bija igauņu jaunieši ar 186 punktiem, otrie - Latvijas vieglatlēti par 12 punktiem mazāk, trešie – lietuvieši ar 151 punktiem.

Paldies Augšdaugavas novada sporta skolas trenerim Dmitrijam Hadakovam par audzēknes sagatavotību un teicamu rezultātu!

Filma "Lielais Indriķis" Bebrenē