Koris „Latgale” iegūst balvu „Bronzas Orfejs”

AKTUĀLI

Vakar, 20. jūlijā, noslēdzās Eiropas folkloras asociācijas rīkotais XII Eiropas folkloras čempionāts „EURO FOLK 2020” online formātā, kurā piedalījās arī Daugavpils novada Kultūras centra „Vārpa” jauktais koris „Latgale”.

Nedēļas garumā, laikā no 10. līdz 17. jūlijam, ikviens interesents varēja apmeklēt asociācijas lapu sociālajā tīklā facebook un nobalsot par kora dziedāto latgaliešu tautasdziesmu Staņislava Broka apdarē „Visi ciema suņi rēja” vai kādu citu čempionāta dalībnieku priekšnesumu. Gala vērtējumu veidoja gan skatītāju balsojums, gan žūrijas viedoklis.

Daugavpils novada Kultūras centra „Vārpa” jauktais koris „Latgale” 43 dalībnieku konkurencē ieguva bronzas medaļu un balvu „Bronzas Orfejs”. Balvā tika saņemts arī kupons 300 eiro vērtībā dalībai nākamajā „Euro folk” čempionātā .

Savukārt kora diriģente Anita Zarāne  saņēma specbalvu kategorijā „Maestro”.

Koris izsaka pateicību visiem atbalstītājiem un Guntim Kaminskim par tehnisko atbalstu!

Čempionāta rezultāti atrodami šeit:

https://eaff.eu/en/news/2020-07-20-absolute-european-champion-of-folklore-for-2020-is-folklore-choir-to-cyda-graovche-pernik?fbclid=IwAR1lvnpq9BHQL0EN-6cjXZmhFJbbIDk8fVZjIwS77ETK3QQ-9vrX1O0_mKM

Veiksmīgi noritēja uzņēmējdarbības apmācības jauniešiem