Kooperatīvā “Celtnieks” šodien izvietos konteineru vētras radītajiem atkritumiem

AKTUĀLI

Kooperatīvā “Celtnieks” Kalkūnes pagastā šodien tiks izvietots konteiners vētras radītajiem atkritumiem – celtniecības materiāliem, jumtu seguma un siltumnīcu atliekām, šādu vienošanos ar SIA AADSO panācis Augšdaugavas novada pašvaldības izpilddirektors Pēteris Dzalbe. Iedzīvotājiem nebūs pašiem jāizved atkritumi uz izgāztuvi.

Konteiners atrodas blakus sadzīves atkritumu izmešanas vietai. Liels lūgums vasarnīcu iemītniekiem izvietot konteinerā tikai vētras radītos atkritumus nevis sadzīves atkritumus. Sadzīves atkritumiem ir paredzēti ierastie konteineri.

Pēc izpilddirektora P. Dzalbes sacītā, konteineriem nav noteikts atrašanās termiņš. Ir saprotams, ka vētras radīto atkritumu apjoms būs liels, tādēļ konteinerus izvedīs pakāpeniski, tiklīdz tie piepildīsies. Konteinerus noņems pēc kāda laika, kad cilvēki tiks galā ar vētras radītajiem atkritumiem.

Višķu pagasta svētkos varēs redzēt krāšņu deju uzvedumu