KONTAKTU PLATFORMA: vieta, kur satikt biznesa partnerus

Uzņēmējdarbība

Meklē biznesa vai sadarbības partnerus, gribi atrast domubiedrus vai iegūt jaunus kontaktus? LIAA Daugavpils biznesa inkubators aicina uz pasākumu “Kontaktu Platforma”, kas notiks 13. aprīlī plkst. 18.00 kafejnīcā “LAMPA” (Rīgas ielā 14, Daugavpilī).

Pasākuma laikā būs iespēja iepazīties ar 8 uzņēmējiem un aktīviem cilvēkiem, kuri pastāstīs par savu biznesu un nodarbošanos, katram no tiem būs piešķirtas 5 minūtes. Tad notiks tīklošanās sesija ar pasākuma viesiem, kur varēs iegūt jaunus kontaktus un atrast biznesa partnerus.

Reģistrācija "Kontaktu platformai" ir atvērta visiem uzņēmējiem, uzņēmumu darbiniekiem, frīlanceriem un citiem aktīviem cilvēkiem, kuri vēlas paplašināt savu kontaktu loku. Mājaslapa reģistrācijai: ej.uz/kontaktu_platforma. Dalība pasākumā ir bezmaksas, vietu skaits ierobežots.

Iesaisties misijā un izglāb krupju prinčus!