Konkursā “Dižprojekts” pieteikts Daugavpils novada uzņēmēju padomes projekts

AKTUĀLI

Ir uzsākta projektu konkursa “Dižprojekts” kandidātu pieteikšanu 2017. gada Dižprojekta titulam - šogad jau 7. reizi noteiks LEADER Dižprojektu – Vietējo iniciatīvas projektu, kas realizēts VRG darbības teritorijā ar LEADER ELFLA vai EZF fonda atbalstu un kas ir teritorijas lepnums un aktīvo ļaužu darbības apliecinājums.

Daugavpils un Ilūkstes novadu partnerība "Kaimiņi" no savas teritorijas ir pieteikusi Daugavpils novada uzņēmēju padomes īstenoto projektu "Tirdzniecības piekabju un telšu iegāde". Par visiem kandidātiem info var skatīt te: http://llf.partneribas.lv/archives/4343

Pieteikt kandidātus var līdz 10. janvārim.

Šogad "Dižprojekta"  titulu iegūs projekts, kas tiks izvirzīts VRG balsojumā, tomēr arī sociālo tīklu populārākajā projekta īstenotāji saņems īpašo pārsteigumu!

 

 

Notiks pasākums senioriem “Tiekamies janvārī”