Komēdija/drāma “Gandrīz Vecpuisis” Kultūras centrā “Vārpa

AKTUĀLI

Tieši Valentīndienā, 14.februārī plkst.18.00, Kultūras centrā “Vārpa” tiks demonstrētajaunā komēdija/drāma “Gandrīz vecpuisis”.

Mareks, topošais Ilzes vīrs, gatavojas svinēt savu vecpuišu ballīti. Saprotams, ka tai jābūt Ilzes gaumē. Taču Mareka un viņa drauga Koļas pasākums izvēršas galīgi ne tā, kā plānots, un rezultātā Ilze pat pārtrauc attiecības ar Mareku. Taču Mareks nevēlas padoties – viņš ir gatavs darīt visu, lai Ilze mainītu savas domas par viņu.

"Gandrīz vecpuisis" - tapusi pilnībā bez valsts finansējuma (ne NKC, ne VKKF), tikai un vienīgi par studijas pašu līdzekļiem, panku/guerilla stilā Rīgas un pierīgas lokācijās 2023. gada vasarā. 

Gan kadrā, gan aizkadrā ir tikai un vienīgi jauni kino veidotāji un aktieri (un Jānis Jarāns!), kas deg ar kino veidošanu, ir azartiski un aizrauti - un veido stāstu, kas aktuāls pašiem un cilvēkiem tiem apkārt. Tas arī ir galvenais arguments tam, ka filma uzrunās jaunāku auditoriju, kurai ir tuvas filmas tēmas un, galvenais, veidotāju enerģija, entuziasms un humora izjūta.

Filmas treileris: https://www.youtube.com/watch?v=Kb3JcDau4fo

Ieejas maksa: 3EUR

Top! kauss vispārizglītojošo skolu komandām