Komanda “Kalupe” uzvar Jēkabpils novada atklātajā hokeja čempionātā

AKTUĀLI

Sestdien, 9.martā, Jēkabpils novada atklātā čempionāta hokejā 1.līgas komanda HK “Jēkabpils” piedzīvoja cienīgu zaudējumu pagājušā gada pamatturnīra uzvarētājiem HK “Kalupe” ar rezultātu 3:5. Jēkabpilieši pirmie pārspēja pretinieka vārtsargu un spēle ilgi virzījās uz priekšu punkts punktā, tomēr, kā vienmēr, kalupieši līdz pat spēles beigām spēja noturēt nemainīgi ātru tempu un aktīvu uzbrukumu, neļaujot spēlētāju nogurumam sevi manīt, un izvirzījās priekšā 4:3. Pēdējos vārtus jēkabpilieši ielaida jau tukšos vārtos, spēlējot skaitliskā pārsvarā seši pret pieci. Ar šo uzvaru HK “Kalupe” jau otro gadu pēc kārtas kļuva par čempionāta pamatturnīra uzvarētāju, saņemot no čempionāta organizatoriem kausu. Noslēdzoties spēlei, spēles labākie spēlētāji- Vladislavs Barkovskis (HK Kalupe) un Kārlis Ezers (HK Jēkabpils) saņēma čempionāta atbalstītāja “Optibet” balvas.

Dvietē pulcējās līnijdeju cienītāji