Komanda “Augšdaugava” iekļuva Optibet čempionāta finālā

AKTUĀLI

Turpinās Latvijas Optibet čempionāta 22/23 vīriešiem volejbola sacensības.

Pēc regulārā čempionāta pamatturnīra izspēles komanda “Augšdaugava” ierindojās 3. vietā un iekļuva izslēgšanas spēlēs, kas notiek līdz divu spēļu uzvarām. Pirmajā playoff kārtā 26. februārī komanda “Augšdaugava” mājas spēlē tikās ar VK Kuldīga/Kuldīgas NSS. Spraigā un aizraujošā cīņā uzvaru ar rezultātu 3:2 izcīnīja “Augšdaugava”. Otrajā spēlē, kas notika 4. martā Kuldīgā, ļoti spraigā cīņā komanda "Augšdaugava" guva uzvaru ar rezultātu 3:2, pārspējot VK Kuldīga/Kuldīgas NSS un nodrošinot sev vietu finālā.

Rezultatīvākie komandas “Augšdaugava” spēlētāji: Jānis Gabranovs (19 punkti), Aleksandrs Samuilovs (16 punkti), Konstantīns Marčenko, Edvīns Vigulis un Daniļa Mironovs (8 punkti).

Rezultāti pa setiem:

AugšdaugavaVK Kuldīga/Kuldīgas NSS
1825
3230
1225
2523
1511

Pusfināla spēle notiks 11. martā plkst. 19.00 Jūrmalas Valsts ģimnāzijas sporta zālē, kad komanda "Augšdaugava" tiksies laukumā ar VK Vecumnieki, bet plkst. 16.00 VK Ventspils ar RTU. Fināla sacensības notiks 12. martā.

Katra diena muzejā ir īpaša