Kempings “Daugavas lokos” – Latgales tūrisma balvas laureāts

AKTUĀLI

Šī gada 2.decembrī Latgales vēstniecībā GORS Rēzeknē noritēja Latgales Tūrisma konference un Latgales Tūrisma balvas pasniegšana. Konferenci atklāja Rēzeknes pilsētas pašvaldības priekšsēdētājs Aleksands Bartaševičs un LPR (Latgales plānošanas reģions) attīstības Padomes priekšsēdētājs, Balvu novada domes priekšsēdētājs Sergejs Maksimovs. Konferencē tika izrunātas aktuālās šī brīža problēmas, tika prezentēta jaunā Latgales Tūrisma attīstības stratēģija, realizētie projekti, novērtēta pēdējā gadā realizētā mārketinga kampaņa. Par tūrisma mārketinga koncepciju Latgales reģiona tūrisma politikas īstenotājiem un pakalpojumu sniedzējiem uzstājās Vidzemes Augstskolas asociētais profesors Andris Klepers. Konferences noslēgumā notika “Latgales tūrisma gada balvas 2021” pasniegšana un laureātu godināšana. Uz Tūrisma balvu 2021 septiņās nominācijās pretendēja 43 Latgales tūrisma nozares uzņēmēji.

No Aušdaugavas novada tika nominēti: Paula Sukatnieka mājas “Apsītes” un viņa piemiņas dārzs, Slēpošanas bāze “Egļukalns”, Darbnīca “Urtawood”, koka izstrādājumu meistari, “Dvietes īstais lauku saldējums”, Mini zoo “Raptors Park”, Kempings “Daugavas lokos”, Viesu māja “Pie torņa”, Kūrorts Silene Resort & SPA.

Nominācijā Labākā tūristu mītne laukos uzvarēja kempings “Daugavas lokos”, kas durvis vēra pagājušā gada nogalē, un šogad jau aktīvi strādāja. Kopā ar Sporta klubu “Beibuks” kempings izveidoja klasteri, kur tiek piedāvāts ļoti plašs atpūtas iespēju klāsts – plostu, laivu, elektrovelosipēdu, “SUP” dēļu noma. Tiek iznomātas kempingu mājiņas, glempingu teltis, kubuls, pirts, kemperu vietas. Pats kempings atrodas pasakainā vietā Daugavas krastā Slutišķu ciema nomalē. Kempinga apmeklētājiem bez uzņēmuma piedāvātajām iespējām un aktivitātēm var apmeklēt blakus esošo Slutišķu sādžu, tajā atrodošos muzeju, divas dabas takas, atpūtas vietu Latgales sēta. Kaut arī kempings darbojas tikai vienu sezonu, tas jau ieguvis popularitāti ne tikai starp Latvijas apmeklētājiem, bet arī starp ārzemju viesiem, ko veicināja gan veiksmīgi izvēlēta mārketinga kampaņa, gan talantīgs jauns direktors – Andrejs Horlovičs, gan sadarbība ar vairākiem uzņēmumiem, kas popularizē tūrismu  – Latgales tūrisma asociācija, Baltijas kempingu asociācija, p/a TAKA, tūrisma informācijas centri, ēdināšanas uzņēmumi. No nākošā gada plānots atvērt arī restorānu zem zilām debesīm.  Darbs nebija viegls, lai to visu salikt kopā, bet padarītais deva savus augļus – uzņēmums tika novērtēts un godalgots Latgales mērogā.

Aicina pieteikt brīvprātīgos godināšanai “Gada brīvprātīgais 2021”