Kalupietis Mareks Meženiks uzvar Latvijas čempionātā vieglatlētikā

AKTUĀLI

Atkal svarīgās sacensībās teicamus rezultātus uzrādījuši Janas un Dmitrija Hadakovu trenētie vieglatlēti.

Latvijas čempionātā U-18 vecuma grupā, kurš notika Kuldīgā tika izcīnītas 3 medaļas un gandrīz visi startējušie treneru audzēkņi uzrādīja savus personīgos rekordus.

Lielākie panākumi tika kalupietim Marekam Meženikam, kurš uzvarēja 2000 metru kavēkļu skrējienā (6:32,74) un bija otrais 3000m skrējienā ar rezultātu 9:32.83. Otro vietu izcīnīja arī medumietis Ēriks Gusevs trīssoļlēkšanā ar rezultātu 13.16m. Abi šie sportisti iekļauti Latvijas izlases sastāvā startam Baltijas valstu čempionātā, kurš notiks 3.martā Vōru (Igaunija).

Vēl labi nostartēja un uzlaboja personīgos rekordus sekojoši sportisti:

Olga Ignatjeva (Naujene) – 5.vieta trīssoļlēkšanā rez.11.64m;

Jūlija Ignatjeva (Naujene) – 6.vieta 300mskrējienā rez.43.88sek.;

Aleksejs Livickis (Dubna) – 6.vieta trīssoļlēkšanā rez. 12.70m.

Nākamās lielās sacensības sporta skolas vieglatlētiem būs Latvijas čempionāts pieaugušajiem (16.-17.02.), kurā ceram uz Kristīnes Jevsejevas (Medumi) un Dmitriju Jefimovu (Maļinova) labiem startiem, kā arī Latvijas čempionāts U-16 vecuma grupā, kurā lielākās iespējas izcīnīt medaļas ir Edvīnam Hadakovam un Adrianai Kandu (Dubna).

Informāciju sagatavoja:
Novada sporta skolas direktors 
Jānis Skrinda 

Sigurdam Vīdzirkstem 90