Kalupieši plūc laurus pilsētas atklātajā čempionātā basketbolā

Pagastu un pilsētu ziņas

31. janvārī noslēdzās Daugavpils pilsētas atklātais čempionāts basketbolā vīriešiem 2021/2022. Notika divas spēles. Par trešo vietu cīnījās Augšdaugavas novada komanda “Pilskalne” un komanda “Krāslava”. Šajā spēlē komanda “Pilskalne” zaudēja ar rezultātu 85:63 un palika ceturtajā vietā.

Finālā tikās divas Augšdaugavas novada komandas – “Kalupe” un “Veterāni”. Spraigā un aizraujošā cīņā uzvaru izcīnīja kalupieši ar rezultātu  79:67, izcīnot čempionu titulu.

Rezultatīvākie komandas “Kalupe” spēlētāji - Zintis Saulītis un Maksims Gurjančiks (katram 21 punkts), savukārt komandas “Veterāni” rezultatīvākais spēlētājs ir Sergejs Frolovs (21 p). 

Par turnīra labākajiem spēlētājiem atzīti: Aleksejs Makarovs (MT Latgale), Mārtiņš Teivišs (Krāslava), Mārtiņš Kļavinskis (Višķi), Oļegs Keziks (Veterāni), Gintars Lazda (Kalupe) un Mareks Bogdanovs (Pilskalne).

Turnīra rezultatīvākā spēlētāja titulu izcīnīja Zintis Saulītis (Kalupe).

Meteņdienas gājiens "Laiks mosties"