Kalupē aizvadīta jauniešu diena 2019

AKTUĀLI

Š.g. 9. augustā, Kalupes hokeja laukumā tika aizvadīta Kalupes, Višķu, Līksnas un Vaboles pagastu rīkotā Jauniešu diena 2019. Jauniešu diena tika atklāta ar motociklistu parādi no Daugavpils.

Visas dienas garumā bērniem un jauniešiem bija iespēja piedalīties dažādās gan dažādās individuālajās, gan arī komandu sporta aktivitātēs – “zivtiņu ķeršana”, futbola bumbas metieni mērķī, bultu kaujās, watershoot sacensībās, strītbolā un cīnīties par medaļām un balvām.

Vakara noslēguma koncertā skatītājus priecēja Kalupes pagasta jauniešu deju grupa “Balance", Dubnas bērnu un jauniešu ansamblis “Uguntiņa", Višķu pagasta jaunieši ar muzikālo priekšnesumu veltījumu Latvijai, kā arī solistes Elāna Gavrilova un Līga Ostapko. Dienas gaitā visi jauniešu dienas dalībnieki varēja nobaudīt laša krēmzupu, našķēties ar cukurvati un, pēc koncerta, raitā deju solī izdejoties diskotēkā ar DJ Rudziku.

Vakara koncerta noslēgumā tika izlozēts pagasts, kurā nākošajā gadā tiks rīkota jauniešu diena. Esiet visi laipni gaidīti uz Jauniešu dienu 2020 Vabolē!

Līksnas pagasta jauniete Aiga Rusiņa

FOTOGALERIJA

Uzsākta projekta "Seno amatu jaunā dzīve" realizācija