Kalkūnes jaunieši tiekas ar Eiropas brīvprātīgajiem un apmaiņas studentiem aktivitātē “Es un Eiropa”

AKTUĀLI

26. novembrī Kalkūnes jauniešu centra telpās Eiropas Solidaritātes korpusa jauniešu projekta "KOPĀ" ietvaros tika organizēta aktivitāte "Es un Eiropa".

Aktivitātes laikā jaunieši tikās ar Eiropas brīvprātīgo Mariju Pakhomovu  no Ukrainas, Erasmus studentiem no Daugavpils Universitātes Henrietu Kolnikovu no Slovākijas un Teo Duthoit no Beļģijas.

Tikšanās viesi pastāstīja par iespējām būt kādas Eiropas valsts brīvprātīgajam vai studiju procesu ārpus savas universitātes Erasmus programmas ietvaros, kādi izaicinājumi, šķēršļi jāpārvar kā arī jaunatklājumi sagaida, izvēlējoties šāda veida pārmaiņas savā dzīvē.

Jaunieši diskutēja kopā par aktivitātes laikā aktuālām tēmām, aktīvi jautāja par viņus interesējošām lietām. Pēc prezentācijām visi dalībnieki brīvprātīgo pavadībā pagatavoja ēdienus, kuri ir raksturīgi viesu pārstāvētajai valstij.


Paldies visiem dalībniekiem, arī Mūsu draugiem, jauniešiem no Višķu jauniešu attīstības centra.

Gribam pateikt milzīgu paldies Daugavpils Universitātes studentu padomei, ka palīdzēja atrast Eiropas studentus, protams, paldies pašiem viesiem, Teo, Henrietai un Marijai, cerēsim uz turpmāko sadarbību!

Projektu “KOPĀ” līdzfinansē Eiropas Savienība. Šī publikācija atspoguļo vienīgi autora uzskatus un viedokli, un ne obligāti Eiropas Savienības, Eiropas Komisijas vai Nacionālās aģentūras viedokli, kuras nav atbildīgas par tajā ietvertās informācijas jebkādu izmantošanu.

Sagatavoja: Kalkūnes jauniešu attīstības centra jaunatnes lietu specialists Andrejs Rucko

Eglītes iedegšana Pilskalnē